NATÁLIE PAUROVÁ A MARKÉTA MOURKOVÁ


1) Na co se od Vás můžeme těšit?
Předvedeme písně z českého folku (Nerez, Zuzana Navarová, KOA,), českého nebo francouzského šansonu (Radůza, Edith Piaf) a jazzu (Nat King Cole, Zaz), a to vše jen s pomocí zpěvu a kytary.

2) Tématem letošního ročníku Zrcadla Umění je Evropa, v jakých evropských zemích jste již vystupovali?
Jelikož jsem doteď vystupovala se svým tatínkem, který je ale už na vystupování moc unavený a nervózní, budeme v tomto uskupení oficiálně vystupovat poprvé.

3) A jaká Evropská země je Vaše vysněná destinace?
Má vysněná destinace je Japonsko z pohledu poznání kultury, pro Markét je to Nový Zéland. Obě dvě jsme se ale shodly na tom, že bychom rády vystupovaly ve Francii před nějakou pařížskou kavárnou.

4) V rámci roku 2024, kde všude jste již byli, a naopak na jaké akce se chystáte?
Již jsem zmínila, že spolu vystupujeme poprvé, ale léto máme vskutku nabité, jelikož jsme se spolu už předvedly na akcích po hospodách, kde jsme dostaly nabídku od majitelů na další hraní. Protože jsme obě dvě studentky psychologie na Univerzitě Karlově v Praze, tak máme naplánované letní vystupování po pražských kavárnách, jako třeba Skautský institut. Pokud všechno dobře vyjde, vystoupily bychom rády i v naší oblíbené pardubické kavárně Bakla Café, kde nás vždy rádi vidí.